TERMIN I KOSZT DOSTAWY

Sklep internetowy Passion Shoes realizuje zamówienia na terenie Polski, jak i do wybranych krajów Unii Europejskiej.
Darmowa dostawa powyżej 500 zł obowiązuje tylko na terenie Polski.


I. NA TERENIE POLSKI

Zamówienia złożone w Sklepie internetowym Passion Shoes dostarczamy za pośrednictwem firmy kurierskiej oraz systemów Paczkomatów InPost świadczony przez InPost Paczkomaty spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Krakowie (https://inpost.pl/) .

Dołożymy wszelkich starań, aby realizacja złożonego zamówienia przebiegła sprawnie, a zakupiony produkt jak najszybciej do Ciebie trafił. Łączny czas realizacji wysyłka, dostarczenia to 1-3 dni roboczych. Przesyłki wysyłane są od poniedziałku do piątku, z wyjątkiem dni ustawowo wolnych od pracy dla Rzeczypospolitej Polskiej. 

Tabela kosztów wysyłki:

 


POLSKA
InPost Kurier  10zł
InPost Paczkomaty 10zł

II. DO WYBRANYCH KRAJÓW UNII EUROPEJSKIEJ 

W przypadku, gdy zamówiony towar ma zostać dostarczony poza granice Polski, do jednego z wybranych krajów europejskiech, zamówienia dostarczamy za pośrednictwem Poczty Polskiej z siedzibą w Warszawie (https://www.poczta-polska.pl/). Do czasu realizacji zamówienia, należy doliczyć czas, w jakim firma Poczta Polska dostarcza przesyłki do wskazanego przez Ciebie regionu, który jest przedstawiony w tabeli poniżej:

Kraje i czas dostawy zamówień Sklepu internetowego Passion Shoes w ramach Unii Europejskiej:

Kraj Czas dostawy podany w dniach roboczych  Cena

Czechy
Niemcy
Słowacja

3-7 dni 60 zł

Przesyłki wysyłane są w dni robocze od poniedziałku do piątku, z wyjątkiem dni ustawowo wolnych od pracy dla Rzeczypospolitej Polskiej